საქართველოს ჭიდაობის ეროვნული ფედერაცია

საქართველოს ჭიდაობის ეროვნული ფედერაცია NATIONAL WRESTLING FEDERATION OF GEORGIA

კობა კაკალაძის სახელობის ტურნირი თავისუფალ ჭიდაობაში ჭაბუკებს შორის
09:28 | June 15 2016

3-5 ივნისს ბათუმმა ევროპის ვიცე-ჩემპიონის კობა კაკალაძის სახელობის საერთაშორისო ტურნირს უმასპინძლა თავისუფალ ჭიდაობაში ჭაბუკებს შორის, სადაც მონაწილეობა სომხეთის და აზერბაიჯანის გუნდებმაც მიიღეს. გაგაცნობთ შედეგებს

 

26 კგ

1. ნიკა ბოჭორიშვილი (გორი) 2. ნიკა აბაშიძე (ქედა) 3. ზურა აბალაკი (გორი) და თემური ჩაკვეტაძე (ქუთაისი)

 

29 კგ

1. აბას მაგომედოვი (თბილისი) 2. თორნიკე ასაბაშვილი (საგარეჯო) 3. დავით ჩოხელი (ბათუმი) და შალვა გულისაშვილი (საგარეჯო)

 

32 კგ 

1. თამაზი სულამანიძე (ქუთაისი) 2. დათო ქობულაშვილი (თბილისი) 3. მამუკა მექვაბიშვილი (გორი) და  არმენ მანუკიანი (სომხეთი)

 

35 კგ

1. იგორ ბერიძე (ბათუმი) 2. გიორგი გემაზაშვილი (ლანჩხუთი) 3. საბა გოგსაძე (ამბროლაური) და ოთარ დოხნაძე (ამბროლაური)

 

38 კგ

1. შამილ გაჯიევი (ყვარელი) 2. ნიკა მელაძე (ქობულეთი) 3. ნიკა სირაძე (ამბროლაური) და გიორგი გოგრიჭიანი (ამბროლაური) 

 

42 კგ

1. გიორგი ჭოლაძე (ქუთაისი) 2. ომარ გაზაშვილი (გორი) 3. მირზა გაჯიევი (ყვარელი) და გუგა შეშელიძე (ბათუმი)

 

46 კგ 

1. ნიკა გოგრიჭიანი (ამბროლაური) 2. დავით მაისურაძე (გორი) 3. დავით მჟავანაძე (ბათუმი) და ნიკა მახარაძე (ქობულეთი)

 

50 კგ 

1. თამაზ შავაძე (ქობულეთი) 2. ბაჩო ქვლივიძე (საგარეჯო) 3. ლუკა კიკაბიძე (სამტრედია) და დავით აბდალაძე (ქუთაისი)

 

54 კგ  

1. თემურ ბერუაშვილი (გორი) 2. გიგი ბლიაძე (ხაშური) 3. გიორგი აფხაზავა (ლანჩხუთი) და სერგი კარელიძე (გორი)

 

58 კგ

1. გურამი კუნჭულია (ბათუმი) 2. ვლადიმერ კაკოშვილი (ორზ) 3. ირაკლი კიკვაძე (ამბოლაური) და ავთანდილ გოდელაშვილი (ხაშური)

 

63 კგ 

1. ბაგრატ გაგნიძე (ქუთაისი) 2. ნუგზარ სხირელი (გორი) 3. შაქრო ნათენაძე (გამარჯვება) და თედო ყველაშვილი (გორი)

 

69 კგ

1. აკაკი გოგსაძე (ამბროლაური 2. გიორგი ნებუნიშვილი (გამარჯვება) 3. ლუკა წიფიანი (აფხაზეთი) და ჯონი გოზალოვი (გორი)

 

76 კგ

1. გივი გოგობერიშვილი 2. გიორგი ჩანქსელიანი (ხონი) 3. საბა ხაჭაპურიძე (ქუთაისი) და ირაკლი ბოლქვაძე (ქუთაისი)

 

85 კგ

1. დავით ქოჩქიანი (აფხაზეთი) 2. გელა შავაძე (ბათუმი) 3. რაჟიკო კეთილაძე (ხონი) და ედი ბუღულაშვილი (კასპი)

 

100 კგ

1. ვიტალი ლობჟანიძე (რუსთავი) 2. ჭაბუკი გამყრელიძე (ამბროლაური) 3. გია ბერიძე (ნინოწმინდა) და გიორგი შარვაშიძე (რუსთავი)